Wyjątkowy wrzesień

Przez cały wrzesień obowiązuje rabat -10% na wszystkie rośliny. Żeby uzyskać rabat prosimy o pobranie kupony [POBIERZ KUPON] i okazaniu go przed płatnością. Serdecznie zapraszamy do naszego punktu sprzedaży.

Frog Race 2007

Jak co roku wspieramy organizatorów i uczestników biegu Frog Race. Już 3 września zapraszamy do Żabieńca – zarówno zawodników, jak i kibiców. Na mecie będą też rośliny z naszej szkółki.

Zieleń to Życie 2017

W programie tegorocznej ZIELEŃ TO ŻYCIE znajdziecie warsztaty, wykłady, pokazy florystyczne, a nas znajdziecie w hali nr 1 na stoisku 47. Zapraszamy na nasze stoisko oraz oficjalną stronę wystawy.

Cena specjalna na wszystkie Thuje

W okresie 01/08/2017 – 31/08/2017 na wszystkie Thuje obowiązują ceny specjalne -10%. Cena specjalna nie podlega już rabatowi z karty stałego klienta.

Serdecznie zapraszamy do punktu sprzedaży i skorzystania z naszej promocji.

Targi Green Days w Nadarzynie

W dniach 7-9 kwietnia w Nadarzynie odbędą się targi Green Days. Będziemy obecni na nich. Serdecznie wszystkich zapraszamy do wzięcia udziału w targach oraz odwiedzin naszego stoiska, które znajduje się na hali F stoisko B21.

 

W celu uzyskania informacji o targach odsyłamy do strony http://dni-zieleni.pl

Nowa strona oraz oferta na rok 2017

Witamy serdecznie Państwa na naszej nowej stronie. Oddajemy w Państwa ręce stronę dostosowaną do najnowszych standardów. Już teraz możliwe jest wygodne i szybkie przeglądanie strony na urządzeniach klasy PC, tabletach oraz smartfonach. W dziale aktualności będą umieszczane najświeższe informacje wprost z naszej szkółki. Od teraz mogą się Państwo kontaktować z nami bezpośrednio ze strony za pomocą formularza kontaktowego, znajdującego się w zakładce KONTAKT. Został również dodany katalog roślin na rok 2017. Mogą go Państwo ściągnąć w całości w formie pliku PDF lub przeglądać jego interaktywną odsłonę wzbogaconą o zdjęcia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną oraz do punktu sprzedaży.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Zobacz godziny otwarcia
Pn - Pt: 8:00 - 18:00 Sobota: 8:00 - 16:00 Niedziela: 9:00 - 14:00